Information

svg visualization green notes underline putvejini

Vai Koncertdārza tuvumā ir autostāvvietas?

Koncertdārza tuvumā nav speciāli ierīkotu autostāvvietu pasākuma apmeklētājiem. Automašīnu varat novietot tuvējo ielu malās, kur satiksmes noteikumi to atļauj. Tomēr iespējamo autostāvvietu skaits Koncertdārza tiešā tuvumā var nebūt pietiekams visiem, kuri uz koncertu plāno ierasties ar personīgo auto. Drošāk būtu auto savlaicīgi novietot pilsētas centra autostāvvietās un līdz Koncertdārzam atnākt kājām. Tas neaizņems vairāk par 10 – 15 minūtēm. Skat. autostāvvietu karti Liepājā / www.liepaja.lv/autostavvietas/

Miķeļa Valtera iela 7, Liepāja, LV-3401

putvejini concerthall koncertdārzs winter ziema ēka building

Accessibility

Vai Koncertdārzā ir paredzētas sēdvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem ratiņkrēslos ar pavadoni?

Jā, Koncertdārza sēdvietu zonā ir paredzētas vietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem ratiņkrēslos.

Pirms iegādājaties ieejas biļetes cilvēkiem ar kustību traucējumiem ratiņkrēslos, lūdzu, sazinieties ar biļešu pārdevēju un saskaņojiet ratiņkrēsla un pavadošās personas atrašanās vietu.

Frequently asked questions

Koncertdārzā biļetes varēs iegādāties tikai pasākuma dienā ar nosacījumu, ka biļetes nav izpārdotas. Kases darba laiks sākas no brīža, kad tiek atvērti ieeju vārti. Aicinām biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā, reklāmā un informācijā par pasākumu norādītajās biļešu tirdzniecības vietās, ko noteicis pasākuma rīkotājs, piemēram, www.bilesuparadize.lv, www.bilesuservis.lv vai citās.

Nē, Koncertdārzs pasākumus nerīko, bet piedāvā telpu nomu koncertiem, izrādēm un korporatīviem pasākumiem. Lai saņemtu precīzāku un īpaši jums sagatavotu telpu īres piedāvājumu, rakstiet info@biedribasnams.lv

Lietussargus, kā arī citus lielus un bīstamus priekšmetus lūdzam atstāt mājās. Pirms pasākuma apmeklējuma aicinām iepazīties ar aizliegto lietu sarakstu, kas norādīt uz ieejas biļetes, vai arī ieskatīties mūsu mājaslapas “Pūt, vējiņi!” (www.putvejini.com) Iekšējās kārtības noteikumos. Specifisku jautājumu gadījumos lūdzam sazināties ar konkrētā Pasākuma rīkotāju.

Profesionālu foto un video aparatūru ienest ļauts tikai akreditētām personām. Profesionālā video tehnika ir tehnika, kurai ir maināms objektīvs. Par akreditāciju lūdzam interesēties pie pasākuma rīkotāja. Iesakām planšetes un pašbilžu uzņemšanas palīgrīkus (selfie stick, statīvus u.c.) atstāt mājās, jo ir pasākumi, kur minētos priekšmetus ienest nedrīkst. Šo jautājumu varat precizēt pie konkrētā Pasākuma rīkotāja.

Vārtu atvēršanas laiks ir atkarīgs no pasākuma sākuma. Tas parasti ir norādīts ieejas biļetē vai ielūgumā. To iespējams noskaidrot arī pie pasākuma rīkotāja.

Lai gan Koncertdārza sēdvietu izvietojums ļauj baudīt pasākumu no jebkuras sēdvietas, pirms biļešu iegādes iesakām ņemt vērā katra pasākuma specifiku. Labāka skaņa un kopskats būs partera vidus rindās.

Katra pasākuma biļešu tirdzniecība atkarīga no pasākuma organizatoriem. Parasti pasākumu bez biļetes iespējams apmeklēt pirmsskolas vecuma bērniem, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Atsevišķos pasākumos biļetes jāiegādājas visiem neatkarīgi no vecuma. Savukārt uz bērnu pasākumiem biļetes ir jāiegādājas jebkura vecuma bērniem.

Koncertdārzā nedrīkst ienest ēdienus un dzērienus. Uzkodas un atspirdzinājumus var iegādāties Koncertdārza teritorijā novietotajās tirdzniecības vietās.

Nē, Koncertdārza iekšējā teritorijā tabakas izstrādājumus iegādāties un lietot ir aizliegts.

Jā, ir pieejamas tualetes, kas atrodas ārpus skatītāju zāles (labajā pusē).

Pasākuma laikā lūdzam būt īpaši vērīgiem un pieskatīt savas personīgās mantas, bet par pazaudētajām mantām iespējams interesēties, zvanot pa tālruni +37163423829 darbdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00 vai arī rakstot info@biedribasnams.lv

Nē, mājdzīvniekus jāatstāj mājās.